Kwietnik na balkon DIY w 15 minut

Kwietnik na balkon doskonale ociepli małą przestrzeń i sprawi, że będzie Wam się chciało tam spędzać czas. Nie jesteś przekonany czy chcesz robić to własnymi rękoma? A jeśli Ci powiem, że zajmie to jakieś 15 minut?


Czasami wystarczy na prawdę nie wiele, by całkowicie odmienić przestrzeń. Często słyszę, że małe balkony to tylko miejsce na suszarkę z praniem i niepotrzebne szpargały. A przecież te niewielkie przestrzenie można zamienić w cudowne miejsca relaksu i spokoju. Wystarczy na prawdę nie wiele.

Dzisiaj pokazuję jak w prosty sposób zrobić fajny kwietnik. Można go stworzyć na dwa sposoby. Pierwszy jest dla średnio-leniwych drugi dla bardzo leniwych 🙂

Pierwszym sposobem jest wykonanie z listewek drabinki – zajmie to Wam jakieś 25 minut. Jest także sposób drugi na którym zaoszczędzicie całe 10 minut, a każda mama wie, że 10 minut to cholernie dużo czasu i można go spożytkować inaczej (np. przeglądając na Instagramie profil Ładnej Chaty)

Zatem aby wykonać to szybko i bezboleśnie wystarczy zakupić taką drabinkę (pergolę) w markecie budowlanym, zabezpieczyć farbą lub lakierem i przymocować doniczki przy pomocy jutowego sznurka. Jeśli spodziewacie się dalszych instrukcji to mam dla was wiadomość. To już koniec – właśnie zrobiliśmy kwietnik w 15 minut – Ci bardziej sprawni w 10 😉

1 thought on “Kwietnik na balkon DIY w 15 minut”

  1. Naprawdę dobrze napisane. Wielu autorom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na ten temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Chyba powinienem podziękować za Twoją pracę . Koniecznie będę rekomendował to miejsce i częściej odwiedzał aby poczytać nowe posty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.