Dekoracja uroczystości – oferta

Ślub, wesele, urodziny czy kameralna kolacja świąteczna – każda uroczystość wymaga odpowiedniej oprawy. Zadbam o to, żeby dekoracja była nie tylko zgodna z tematyką uroczystości, ale przede wszystkim zgodna z Waszym gustem i niezapomniana dla Waszych gości.

Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych – umów się na spotkanie wstępne, daj się poznać, a ja przygotuję ofertę dopasowaną do Ciebie!

Kreatywność w własnoręcznym wykonywaniu dodatków do wnętrz oraz wieloletnim fotografowaniu imprez okolicznościowych sprawiła, że poszerzam swoje horyzonty wychodząc z usługą, która jest zbiorem moich umiejętności, talentu i pomysłów.

Kompleksowa dekoracja kościoła, sali, mieszkania. Zadbam o każdy szczegół od dekoracji stołu po stoły pomocnicze, ścianki, organizację słodkich stołów i upominków dla gości.

Marzysz o weselu w stylu country, glamour a może tematem przewodnim mają być palmy? Chcesz aby Twoje dziecko miało urodziny, których nigdy nie zapomni – żaden problem – Star Wars, flamingi, traktory – spełniam każde marzenie!

Zobacz realizacje w zakładce DEKORACJE